Pro ženy/Women - Bachovy květové BIO esence, 20 ml

Pro ženy/Women - Bachovy květové BIO esence, 20 ml

Cena s DPH: 419,00 Kč
Dostupnost: skladem
Kód: 3584850000153
ks

BIO-Bachovky Pro ženy/Women – Bachovy květové bio esence

 

Kombinované Bachovy květové bio esence Pro ženy/Women jsou vhodné pro ženy, které trpí hormonální nerovnováhou a dávají přednost přírodnímu řešení. Pomáhá zmírnit obtíže spojené s hormonální nerovnováhou.

Bachovy květové bio esence obsažené v elixíru Pro ženy a jejich vliv na naše emoce:

čekanka obecná - při sebelítosti a potřebě vlastní pozornosti
chmerek roční - pro střídání nálad
modřín opadavý - při pocitu méněcennosti 
hořčice rolní - smutek, deprese, zoufalství
ořešák královský - pro zvládnutí a propojení pravidelných změn (aktivity našich hormonů)
jabloň lesní - čistící esence, pro přijmutí sama sebe
vrba bílá - při pesimismu, pocitu nespravedlnosti a zatrpklosti
 

Balení:

20 ml esence v lékovce s kapátkem

 

Dávkování:

4 kapky dle potřeby.

 

Návod k užívání: 4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost. Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

 

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).

 

Obsah: 20 ml

 

Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky) <0,01 kcal.

 

Vyrobeno ve Francii, Elixirs & Co, Paříž, Francie. Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.czwww.bio-bachovky.cz

 

Složení:

Cognac Bio* 40%: 99,6%
Rostlinný výtažek* 0,4% (1/250) z:
Bachovy květové bio esence:

čekanka obecná* - při sebelítosti a potřebě vlastní pozornosti
chmerek roční* - pro střídání nálad
modřín opadavý* - při pocitu méněcennosti 
hořčice rolní* - smutek, deprese, zoufalství
ořešák královský* - pro zvládnutí a propojení pravidelných změn (aktivity našich hormonů)
jabloň lesní* - čistící esence, pro přijmutí sama sebe
vrba bílá* - při pesimismu, pocitu nespravedlnosti a zatrpklosti

*květy sbírané pro výrobu esencí pochází z biologického zemědělství

CZ-BIO-002


Ingrédients INCI:
Cognac ( 99,6%) 40% vol
Plant extracts 0,4% (1/250):

Cichorium intybus
Scleranthus annuus
Larix decidua
Sinapis arvensis
Juglans regia
Malus sylvestris
Salix vitellina


Účinek:
Kombinované Bachovy květové esence Pro ženy/Women jsou vhodné pro ženy, které trpí hormonální nerovnováhou a dávají přednost přírodnímu řešení. Pomáhá zmírnit obtíže spojené s hormonální nerovnováhou.

Komentáře

Alena T. | 30.1.2014 23:18
Dobrý den, je lepší si koupit tuto kombinovanou esenci, když si myslím, že 1 složka je tam pro mě zbytečná? Nebo je lepší si nechat esence namíchat přímo pro mě? (Mám doma již Energii a ta na mě působí skvěle!) Předem děkuji za informace.
Romana Kotěrová | 31.1.2014 20:55 | koterova@bio-bachovky.cz
Esence, která je tam navíc ničemu nevadí, nebude s vašimi emocemi nijak pracovat. Bachovky harmonizují, takže když máte esenci, která pro vás není, tak je vlastně bez účinku a ty ostatní pracují :-). Konkrétně tato esence Pro ženy je úžasně sestavená. Přeji krásný den
Alena T. | 31.1.2014 23:21
Velice Vám děkuji za vysvětlení. Ještě jsem se chtěla optat na dávkování. Je potřeba dodržet to minimální doporučené dávkování 4x denně 4 kapky nebo si to můžu kapat dle pocitu? Jak jsem již zmínila výše, doma mám Energii (roll-on) a tím se mažu dle svého uvážení. Někdy to bylo potřeba i 6x denně, poslední dny stačí jen jednou...tak snad to dělám správně?:) Předem moc děkuji za objasnění.
Romana Kotěrová | 5.2.2014 14:05 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den,
dávkování je skutečně pouze doporučené a je důležitější se držet svého pocitu. Děláte to správně. Přeji krásný den a hodně energie :-)
Marie | 27.4.2015 21:58
Dobrý den,existuje esence,která by pomohla na překyselený žaludek a déle trvající pálení žáhy?Děkuji Marie
Romana Kotěrová | 28.4.2015 13:45 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den,
doporučila bych vám kombinovanou esenci Hněv.
Přeji krásný den a s pozdravem
Vendula Černovská | 18.3.2016 21:02
Dobrý den, jsem po potratu a revizi, vybrala jsem tyto kapky a zajímá mě jestli na období dalších pokusů o otěhotnění budou také vhodné, nebo nechat nějaké přímo namíchat? děkuji Vendula
Romana Kotěrová | 21.3.2016 11:29 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den, paní Černovská,
esence Pro ženy je velmi vhodná po potratu a revizi, bude dobrá i při pokusu o otěhotnění, ale zde bych vám po měsíci užívání esence Pro ženy doporučila ještě esenci na míru. V případě dotazů ohledně esence na míru mne můžete kontaktovat na mailu: koterova@bio-bachovky.cz
Romana
Markéta | 5.4.2016 08:46
Chtěla bych se zeptat, zda je tato esence vhodná i v případě, že mám problém přímo se sliznicí dělohy. Vždy jsem měla sklon menstruovat dlouho (ne silně), krvácet v těhotenství a nyní po třetím těhotenství, kdy bohužel došlo na sekci mám menses i týden - velmi slabou. Gynekoložka mi řekla, že to souvisí právě s operací, doporučila kontryhel, že by měl pomoci sliznici se dříve odloučit. Nyní s jarem jsem začala užívat kapky energii a spánek a cítím se o mnoho lépe. Po zimě jsem se cítila velmi vyčerpaná (máme tři malé děti) a v noci jsem nemohla naopak usnout - začarovaný kruh. Nyní je to o mnoho lepší - tak mne napadlo, že bych i tento problém mohla řešit vašimi kapkami. Děkuji mnohokrát za radu - krásný den.
Lucie Prýmková | 31.8.2016 16:00
Dobrý den,je tato esence vhodná na přechodové dost silné krvácení a s ním spojené bolesti podbřišku a křížové oblasti?Děkuji a hezký den
Romana Kotěrová | 7.9.2016 12:13 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den, ano tato esence je vhodná na vámi popsané problémy, užívejte ji jako kúru, každý den a v době, kdy je silné krvácení si můžete přidat První pomoc.
jitka | 9.10.2016 14:09
Dobry den, mohu se prosim zeptat, zda je tato esence vhodna pred porodem, behem porodu a po nem. Termin meho druheho porodu se blizi a ja zacinam mit obavy. A po prvnim porodu jsem mela hrozne stavy, ze miminko nezvladnu a jsem spatna matka, tomu bych se ted rada vyhnula. Dekuji moc za odpoved. Kradny den.
Romana Kotěrová | 10.10.2016 10:16 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den,
výběr je správný a esenci můžete začít užívat již nyní. Protože se ve vás obavy již objevují a i hormonální hladina je kolísavá.
Přeji pohodový porod a hodně zdravíčka vám i miminku.
Romana K.
Jiřina Bonková | 4.11.2016 10:44
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,
jestli mi může esence pro ženy
pomoci při vypadávání vlasů.
Je mi 42,gyn.problémy nemám.
Předem děkuji za odpovědˇ,s pozdravem Jiřina Bonková
Romana Kotěrová | 8.11.2016 19:11 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den,
esence pro ženy vám s vypadáváním vlasů nepomůže, pokud to není spojeno s hormonálním výkyvem, což u vás není. Vypadávání vlasů může ve velké míře souviset se skladbou stravy, se stresovým zatížením anebo hormonální nerovnováhou.
Hana Pohořelská | 14.2.2017 21:43
Dobrý den, mohu brát současně, bachovky pro ženy a bachovky na detox? Děkuji za odpověď. Pohořelská
Romana Kotěrová | 20.2.2017 11:06
Dobrý den,
ano, můžete.
Bubeníková | 21.2.2017 21:46
Dobry den,
poradite mi, prosim, kapky na akne (brada + zada), ztuhle svalstvo (neuroza)
Dekuji
Romana Kotěrová | 15.3.2017 12:24
Dobrý den,
nejvhodnější by byla esence na míru v následující kombinaci: agrimony, aspen, mimulus, cherry plum, crab apple, holly, pine.
Olivie | 10.3.2017 18:12
Dobrý den, trpím strachem a panikou většinou v dopravních prostředcích, nákupních centrech, divadlech a prostě tam, kde je větši koncentrace lidí. Většinou to vyvrcholí omdlením. Zakoupila jsem si kapky na strach a zároveň kapky pro ženy. Mohu je kombinovat a v jakém množství je užívat? Děkuji Olivie
Romana Kotěrová | 15.3.2017 12:20
Dobrý den,
tyto dvě esence kombinovat můžete. Dávkování je shodné, jako když užíváte jenom jeden druh esence.
Romana Kotěrová
BLANKA | 18.3.2017 21:56
Dobrý večer,je mi 39 let,před rokem jsem byla na sterilizaci,od té doby mi hodně padají vlasy,jsou úplně jiné,než byly před zákrokem.Můžete mi prosím poradit?Děkuji moc.
Romana Kotěrová | 21.3.2017 20:42 | koterova@bio-bachovky.cz
Dobrý den,
esence pro ženy by mohla být dobrým pomocníkem, jediné se pravděpodobně nezmění kvalita vlasů, vypadávání by se mělo s vyrovnáním hormonální hladiny zlepšit.
Miroslava Stojanová | 15.5.2017 20:42 | StojanovaMiroslava@seznam.cz
Dobrý den
chtěla bych se zeptat, jaké kapky by byly pro mě vhodné,a zda se pořípadě mohou kombinovat Bachovky Women s Bachovky Strach
nebo Bachovky Menopauza. Jelikož už asi skoro rok mám různorodé problémy, strach, úzkost, obavy o svoje zdraví, díky těmto příznakům, jako je zrychlený tep- ne pořad, návaly, pocit, jakoby se mi měla zavařit hlava, bolesti hlavy nebo tlaky v hlavě,pocit malátnosti, ještě mám měsíčky ale už ne moc pravidelně, vyšla mi zvýšená hladina FSH, asi premonopauza.Trochu se mi zvedl i cholesterol.Můžete mi prosím poradit, které kapky by byly pro mě vhodné a jak je popř. kombinovat. Je mi 49 let.Děkuji za odpověď. Zdravím M.Stojanová
Romana Kotěrová | 31.5.2017 11:03
Dobrý den,
2 hotové kombinované esence můžete užívat současně. Doporučila bych Strach a Menopauzu.
Romana Kotěrová
Veronika | 16.5.2017 10:00
Dobrý den,
brala jsem 10 let hormon.antikoncepci, po vysazení (ted 2 rok) stále obličej jako v pubertě, při menstruaci je mi příšerně, do roka budeme chtít miminko, byla by vhodná pro mě? Myslím že hormonální nerovnováhu mám, kvůli tomu akné,ale u doktorka mi nechtěla udělat test na hormony, protože je to prý drahé.. Děkuji za odpověď. Nová
Romana Kotěrová | 31.5.2017 11:05
Dobrý den,
Esence Pro ženy by byla vhodnou volbou.
Romana Kotěrová
Veronika | 26.6.2017 05:55
Dobrý den, nevadí současné užívání esence Pro ženy a pití odvaru z kontryhele? Mám ho doporučený kvůli cystě na vaječníku a problémům s krvácením mimo cyklus. Děkuji za odpověď.
Přidat komentář:
Jméno:
E-mail:
Zde můžete zadat svůj e-mail. Pokud zatrhnete volbu "Zobrazit e-mail u komentáře", bude e-mail zveřejněn.
  Zobrazit e-mail u komentáře
Komentář:
 Opište číslo 8:
 
 
Kontakt
AMC RATIO s.r.o.
Arch. Weisse 1089
252 30 Řevnice
e-mail: info@amcratio.cz
tel.: +420 775 631 911
Staňte se naším fanouškem!
Bio Bachovky


Google+
SHOWROOM BIO-Bachovky, Vlašská 15, Praha 1
PO 10,00 - 17,00
ÚT 10,00 - 17,00
ST 9,00 - 17,00
ČT 10,00 - 17,00
PÁ 10,00 - 17,00
O firmě
AMC RATIO s.r.o.
IČ: 248 44 608
DIČ: CZ24844608
č.ú.: 2900366808/2010
společnost zapsaná v OR u MS v Praze, oddíl C, vložka 179689