Granátový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

3700758104254

Nový produkt

Panenský rostlinný olej granátový

Protizánětlivý, zklidňuje podrážděnou pokožku, zmírňuje svalové nebo revmatické bolesti a záněty. Doporučuje se také proti alergickým reakcím a obecně posiluje imunitní systém.

Více informací

Skladem

881,00 Kč s DPH

Granátový - Panenský rostlinný olej, 100 ml

Panenský rostlinný olej ALTHO z granátového jablka díky svým antioxidačním, regeneračním a uklidňujícím vlastnostem je tento olej využívaný proti stárnutí pleti. Působí proti působení stresu, UV záření nebo znečištění a také zpomaluje přirozené stárnutí pokožky.

Olej z granátového jablka je unikátní přírodní produkt; jeden ze šesti olejů, který obsahuje konjugované mastné kyseliny. Tyto kyseliny jsou mastné kyseliny se střídáním dvojné vazby. Žádný jiný rostlinný olej obecně známý neobsahuje takové sloučeniny.

Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného obličejového krému bojuje proti stárnutí.

Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného krému po holení zklidňuje podrážděnou pokožku.

Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného krému po opalování zklidňuje podrážděnou pokožku.

Granátový panenský rostlinný olej obsahuje:

 • Punica granatum* / GRANÁTOVÉ JABLKO BIO*

Kvalita:

 • Lisování za studena

Návod k použití:

 • Kožní aplikace: při kožní aplikaci se používá ve směsi s jinými rostlinnými oleji nebo se přidává do oblíbeného zklidňujícího či pečujícího krému.
 • Užití vnitřní: ½ čajové lžičky denně bojuje proti ORL poruchám, harmonizuje zažívání nebo posiluje imunitu.vnitřně - ráno (nalačno) a večer (před spaním) jednu čajovou lžičku.
 • Využití v kuchyni: podle chuti a množství jídla.

Rostlinné oleje ALTHO:

 • Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
 • Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
 • Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
 • Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

 • Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
 • Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

 • Punica granatum*
 • *rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Granátový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Granátový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Panenský rostlinný olej granátový

Protizánětlivý, zklidňuje podrážděnou pokožku, zmírňuje svalové nebo revmatické bolesti a záněty. Doporučuje se také proti alergickým reakcím a obecně posiluje imunitní systém.

Path: > > > > Granátový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: