Články

Valentýn - podpořte vaše smysly a dárky pro milované


Jak „Bachovkami“ podpořit lásku

Ať už patříte k příznivcům svátku zamilovaných – Valentýna nebo ne, je to skvělý okamžik, kdy svůj vztah můžete ještě podpořit. Vybíráme to nejlepší z Bachovy květové terapie a aromaterapie, které probudí všechny vaše smysly.

PRO VALENTÝNSKOU ATMOSFÉRU

Navoďte výjimečnému večeru ten správný zážitek. Podpořte lásku, smyslnost i vášeň.

Bachovými esencemi:

Kombinované esence pro nejčastější problémy, které by nám mohly pokazit romantický večer. Můžete užívat až dvě esence současně nebo si vyberte tu, která nejvíce vystihuje vaše obavy. Kombinovaná esence Pohlavní touha/libido, Bio Bachovky, 20 ml - rozžhavte o valentýnské noci svoji vášeň! Tyto kapky dokážou odstranit nudu v milování, odstraňují obavy ze sexu a navrací na něj chuť a podporují erotickou touhu. Kombinovaná esence Sebedůvěra, Bio-Bachovky, 20 ml – pro dodání sebedůvěry. Co jiného by mohlo pokazit příjemný večer, když budeme podceňovat samy sebe? Kombinovaná esence Energie, Bio-Bachovky, 20 ml - doporučujeme těm, které před romantickým večerem čeká náročné období.

Vůně (spojení Bachovy terapie s aromaterapií):

Bio parfém Smyslnost, Bio Bachovky, EdP 30 ml - organická parfémovaná voda je jako afrodiaziakum ve vůni. Dokáže zvýšit přitažlivost a dodat sebedůvěru. Nádherně voní a budete ji milovat!

Bio aura parfém Smyslnost, Bio Bachovky, 100 ml - aura parfém po rozprášení do prostoru pomáhá zvýšit sebedůvěru, navrací energii a smyslnou touhu. Dokáže zvýšit přitažlivost a dodat sebedůvěru. Nádherně voní a budete ji milovat!

Aromaterapie:

Ideálně a nenásilně můžete podpořit romantickou atmosféru aromalampou či difuzérem. Podle nálady nebo potřeby si můžete vybrat tu pravou vůni: Energizující směs - Relaxační směs - Sladká noc – Provence – Něžně povzbuzující – Sladké tropy. Pár kapek použijte do aromalampy nebo difuzéru. Pečlivě vybrané esenciální oleje a synergické spojené do směsí. Vybrat si můžete podle toho, zda potřebujete dodat sílu, energiu, dokázat uvolnit mysl nebo si vybrat jen příjemnou podmanivou vůni pro váš interiér. Příjemná vůně pomůže celkově si lépe vychutnat krásný večer ve dvou.

Nechte promlouvat vůně aneb TIPY NA DÁRKY:

Vůně mají magickou moc, díky kombinaci a účinkům Bio-Bachovek a esenciálních olejů. Doporučujeme 100% přírodní toaletní vody, které harmonizují duševní i fyzickou pohodu. Jsou krásným tipem na valentýnský dárek, protože darovaného dostanou do celkové pohody.

Bio vůně Radost, Bio Bachovky, EdT 55 ml za 925 Kč - Posiluje lásku k životu, dodává radostného ducha, navrací energii a přináší celkovou pohodu.

Bio vůně Odvaha, Bio Bachovky, EdT 55 ml za 925 Kč Nemáte při lásce dostatek sebedůvěry? Neustále se vám na sobě něco nelíbí? Pak právě tato vůně vás podpoří. Budete se cítit sebejistě a krásně.

Bio vůně Soulad, Bio Bachovky, EdT 55 ml za 925 Kč Pomáhá zachovat konstruktivní jednání, klidnou a jasnou mysl v situacích, které nás překvapí.

Tipy na levnější dárky, které potěší:

Bambucká másla - nezbytná péče pro regeneraci narušené pleti a hloubková výživa pro suché vlasy. Bambucká másla dodávají regeneraci narušené tkáni, hydrataci suché pokožce a suchým vlasům dodávají výživu a lesk. Krásně voní díky organickým esenciálním olejům.