E-shop

Vítejte v našem E-shopu. Níže naleznete hlavní kategorie. Přejeme příjemné nakupování :)

Můžete začít užíváním pouze klasické Bachovy terapie nebo ji můžete doplnit o produkty na bázi květových esencí propojených s esenciálními oleji. Ty nabízí nejen terapeutický účinek, ale i estetický s dlouhodobým terapeutickým efektem, který lahodí vašemu nosu. Harmonizuje nejen vás, ale i vaše okolí. Všechny produkty je možné různě kombinovat. S vhodným výběrem vám pomůže kategorie Bio-Bachovky podle problému.

Počet produktů: 265

Podkategorie

 • Základní Bio-Bachovky

  Základní Bio-Bachovky jsou vyráběny v přísném souladu s originální recepturou Dr. Bacha.


  Všechny květy používané k výrobě matečných tinktur pocházejí z Francie. 38 základních esencí je vyrobeno z planých květů, sbíraných za plného květu, slunného dne a na místech kontrolovaných Ecocertem, konzervované 40% bio cognacem.

  Výroba Bio-Bachovek Les Fleurs de Bach je autentická a certifikovaná.

  Bachovy květové esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.

  !! Testovací/Pokusný odkaz na kategorii BIO sprchové gely a na produktSoulad - sprchový gel.

 • Kombinované Bio-Bachovky

  Kombinované esence Bio-Bachovky si můžete objednat i ve své lékárně!!!


  Kombinované Bachovy květové bio esence jsou namíchány ze základních esencí a přísně v souladu s recepturou Dr. Edwarda Bacha.

  Jsou ideálním řešením pro celou rodinu v situaci, kdy je problém a chceme ho řešit jemnou a šetrnou cestou. Kombinované Bio-Bachovky jsou připraveny k okamžitému použití.

 • Pro zvířátka Bio-Bachovky

  Stejně jako u lidí, zvířata prožívají emoce. Většina z nich jsou společné pro všechna domácí zvířata (psi, kočky, králíci, koně, ptáci ...), i když se projevují jinak. Agrese, úzkost, stres, strach, deprese jsou všechny rušivé pocity, které Bio-Bachovky mohou harmonizovat/regulovat – pozitivně ovlivňovat.

  Řada BIO-BACHOVKY pro zvířátka byla vyvinuta ve spolupráci s veterinárním lékařem Pierre Rousselet Blanc, který se specializuje na domácí mazlíčky.

 • Pastilky

  PASTILKY 45g (45 ks pastilek)

  Pastilky Bio-Bachovky nabízejí užívání Bio-Bachovek chutnou a pohodlnou formou.

  Všechny pastilky obsahují kombinace Bio-Bachovek podle druhu k čemu jsou určené, se stejným efektem jsou doplněny o kombinaci esenciálních olejů a jsou obohaceny o ovocnou příchuť.

  Všechny druhy pastilek Bio-Bachovky jsou bez cukru, v bio kvalitě a s terapeutickým efektem.

 • Přírodní parfémy

  Přírodní parfémy Présence(s) de Bach a Vivacité(s) de Bach o obsahu 55 ml si můžete objednat i ve své lékárně!!!


  V této kategorii nabízíme unikátní parfémy s obsahem Bachových květů, které mají nejen nádhernou a dlouhotrvající vůni, ale pozitivně působí na vaše emoce. Jejich výroba je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Podrobnosti o výjimečnosti výroby a složení našich parfému se dočtete v článku.

  Obě vůně jsou unisex a jsou vhodné pro každého. Při jejich výběru je nutné si parfém vyzkoušet na své kůži, nechat minimálně 15 minut působit a poté nechat rozhodnout naše čichové buňky.

 • BIO Toaletní vody

  Bio toaletní vody o obsahu 55 ml si můžete objednat i ve své lékárně!!!


  100% přírodní toaletní vody harmonizují vnitřní duševní i fyzickou pohodu a to díky jemné a okouzlující vůni a účinkům Bachových květů. Jejich vonné esence jsou pouze z čistě přírodních bio esenciálních olejů a alkoholu, který je získáván z BIO pšenice. Nabídka toaletních vod je doplněna o sprchové gely ve shodné vůni toaletní vody a se stejnou kombinací Bio-Bachovek.

 • BIO sprchové gely

  Bio sprchové gely, 150 ML - RADOST - SOULAD - ODVAHA - RELAX

  100% sprchové gely jsou příjemným doplňkem k Bio toaletním vodám. Speciálně vyvinutá formule udržuje přirozené pH pokožky. Je obohacena o Aloe Vera. Šetrně myje a hydratuje i chrání vaši pokožku.

  BEZ PARABENŮ – BEZ MÝDLA – CERTIFIKOVÁNO ECOCERT – ORGANICKÁ FORMA

 • Aura parfémy

  Aura parfémy jsou unikátní produkty, Bachova terapie propojena s aromaterapií.

  Aura parfémy Bio-Bachovky se rozprašují nad hlavou nebo přímo na kůži. Aplikace Aura parfémů Bio-Bachovky vás zahalí do voňavé mlhy a jemným působením Bio-Bachovek a bio esenciálních olejů se postupně dostáváte do harmonie.

 • Roll-ony

  Roll-ony, 10 ML

  Roll-ony Bio-Bachovky jsou připraveny tak, aby díky jednoduché aplikaci v praktickém balení, byly připraveny okamžitě pomoci, kdykoli a kdekoli.

  Propojení aromaterapie s Bachovou terapií v praktickém balení vhodné do kabelky nebo do kapsy.

 • Anti-stres organická...

  Organická kosmetická péče ANTI-STRES s Bio-Bachovkami


  Základem anti-stresové pečující kosmetiky je příjemná přírodní vůně, která navrací vyrovnanost a vnitřní pohodu dodá kombinace Anti-stres Bio-Bachovky.

  V srdci každého ošetření je intenzivní a přírodní vůně „šalvěj s levandulí“ založená na esenciálních olejích. Vůně se rozplétá a otevírá svrchní tóny „bergamot s pomerančem“, které vyrůstají do typického a uklidňujícího základu „šalvěje s levandulí“ před dodáním konečného návykového akordu „patchuli a eukalyptu“.

 • Vzorky

  Testery parfémů Vivacité(s) de Bach a Présence(s) de Bach a Bio toaletních vod Radost, Soulad a Odvaha

  Víme, jak je důležité si vyzkoušet vůni ve spojení s vlastní pokožkou a proto nabízíme možnost objednat si pouze malé testery, ale po zkušenostech jsme byli donuceni udělat limit: UPOZORNĚNÍ!!! Maximální množství vzorků 3 KS od jednoho druhu i v součtu celkové objednávky

 • Bio-Bachovky podle...

  Kategorie Bio-Bachovky podle problému usnadní výběr ze široké nabídky

 • Výhodné a dárkové sety

  V této kategorii nabízíme Bio-Bachovky, které se vzájemně doplňují za zvýhodněnou cenu, kterou nelze uplatnit při objednání za velkoobchodní slevy.

 • Skinanim

  Skinanim denní i noční balzám můžete zakoupit i ve své lékárně!!!


  Skinanim a jeho vývoj vychází z tradičních receptur, výběru osvědčených účinných látek, které jsou propojeny s nejmodernější technologií. Při vývoji byly pečlivě vybrány unikátní osvědčené látky nejčistší kvality a byly použity v optimálním poměru.

  Díky tomu Skinanim nabízí nový kosmetický trend – denní a noční balzám – který zklidňuje podrážděnou kůži a redukuje nežádoucí bakterie. Strukturu kůže viditelně zlepšuje.

 • Kulinářské bio oleje...

  Kulinářské ochucené BIO oleje od francouzských laboratoří Laboratoire ALTHO

  Pro potěchu chuťových pohárků nabízíme vyvážené kombinace panenského olivového oleje s esenciálními oleji na dochucení hotových pokrmů (omáčky, polévky, ryby, saláty, všechny druhy masa), příloh nebo moučníků. Široký výběr z nabídky francouzských laboratoří ALTHO.

  Pouze pár střiků vybraného oleje posune všechny vámi připravené pokrmy na kulinářskou úroveň pro ještě větší potěchu chuťových pohárků. Jednoduchý krok jemně vyzdvihne vaši přípravu pokrmů na gurmánský zážitek, ať už připravujete omáčku, salát, polévku, různé druhy masa, rybu, moučník.

 • Aromaterapie ALTHO

  Produkty ALTHO jsou vyrobeny na základě hlubokého respektu k přírodě a člověku.


  Všechny suroviny i výrobní procesy podléhají přísnému výběru a díky tomu můžeme nabídnout vysoce kvalitní produkty s výjimečným efektem.

  Nejcennější a nejdůležitější aspekt života je zdraví a je odrazem naší psychické i fyzické rovnováhy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 265 položek