Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

E-shop

Vítejte v našem E-shopu. Níže naleznete hlavní kategorie. Přejeme příjemné nakupování :)

Můžete začít užíváním pouze klasické Bachovy terapie nebo ji můžete doplnit o produkty na bázi květových esencí propojených s esenciálními oleji. Ty nabízí nejen terapeutický účinek, ale i estetický s dlouhodobým terapeutickým efektem, který lahodí vašemu nosu. Harmonizuje nejen vás, ale i vaše okolí. Všechny produkty je možné různě kombinovat. S vhodným výběrem vám pomůže kategorie Bio-Bachovky podle problému.

Počet produktů: 137

Podkategorie

 • Základní Bio-Bachovky

  Základní Bio-Bachovky jsou vyráběny v přísném souladu s originální recepturou Dr. Bacha.


  Všechny květy používané k výrobě matečných tinktur pocházejí z Francie. 38 základních esencí je vyrobeno z planých květů, sbíraných za plného květu, slunného dne a na místech kontrolovaných Ecocertem, konzervované 40% bio cognacem.

  Výroba Bio-Bachovek Les Fleurs de Bach je autentická a certifikovaná.

  Bachovy květové esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše.

  !! Testovací/Pokusný odkaz na kategorii BIO sprchové gely a na produktSoulad - sprchový gel.

 • Kombinované Bio-Bachovky

  Kombinované esence Bio-Bachovky si můžete objednat i ve své lékárně!!!


  Kombinované Bachovy květové bio esence jsou namíchány ze základních esencí a přísně v souladu s recepturou Dr. Edwarda Bacha.

  Jsou ideálním řešením pro celou rodinu v situaci, kdy je problém a chceme ho řešit jemnou a šetrnou cestou. Kombinované Bio-Bachovky jsou připraveny k okamžitému použití.

 • Pro zvířátka Bio-Bachovky

  Stejně jako u lidí, zvířata prožívají emoce. Většina z nich jsou společné pro všechna domácí zvířata (psi, kočky, králíci, koně, ptáci ...), i když se projevují jinak. Agrese, úzkost, stres, strach, deprese jsou všechny rušivé pocity, které Bio-Bachovky mohou harmonizovat/regulovat – pozitivně ovlivňovat.

  Řada BIO-BACHOVKY pro zvířátka byla vyvinuta ve spolupráci s veterinárním lékařem Pierre Rousselet Blanc, který se specializuje na domácí mazlíčky.

 • Pastilky

  PASTILKY 45g (45 ks pastilek)

  Pastilky Bio-Bachovky nabízejí užívání Bio-Bachovek chutnou a pohodlnou formou.

  Všechny pastilky obsahují kombinace Bio-Bachovek podle druhu k čemu jsou určené, se stejným efektem jsou doplněny o kombinaci esenciálních olejů a jsou obohaceny o ovocnou příchuť.

  Všechny druhy pastilek Bio-Bachovky jsou bez cukru, v bio kvalitě a s terapeutickým efektem.

 • Přírodní parfémy

  Přírodní parfémy Présence(s) de Bach a Vivacité(s) de Bach o obsahu 55 ml si můžete objednat i ve své lékárně!!!


  V této kategorii nabízíme unikátní parfémy s obsahem Bachových květů, které mají nejen nádhernou a dlouhotrvající vůni, ale pozitivně působí na vaše emoce. Jejich výroba je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Podrobnosti o výjimečnosti výroby a složení našich parfému se dočtete v článku.

  Obě vůně jsou unisex a jsou vhodné pro každého. Při jejich výběru je nutné si parfém vyzkoušet na své kůži, nechat minimálně 15 minut působit a poté nechat rozhodnout naše čichové buňky.

 • BIO Toaletní vody

  Bio toaletní vody o obsahu 55 ml si můžete objednat i ve své lékárně!!!


  100% přírodní toaletní vody harmonizují vnitřní duševní i fyzickou pohodu a to díky jemné a okouzlující vůni a účinkům Bachových květů. Jejich vonné esence jsou pouze z čistě přírodních bio esenciálních olejů a alkoholu, který je získáván z BIO pšenice. Nabídka toaletních vod je doplněna o sprchové gely ve shodné vůni toaletní vody a se stejnou kombinací Bio-Bachovek.

 • BIO sprchové gely

  Bio sprchové gely, 150 ML - RADOST - SOULAD - ODVAHA - RELAX

  100% sprchové gely jsou příjemným doplňkem k Bio toaletním vodám. Speciálně vyvinutá formule udržuje přirozené pH pokožky. Je obohacena o Aloe Vera. Šetrně myje a hydratuje i chrání vaši pokožku.

  BEZ PARABENŮ – BEZ MÝDLA – CERTIFIKOVÁNO ECOCERT – ORGANICKÁ FORMA

 • Aura parfémy

  Aura parfémy jsou unikátní produkty, Bachova terapie propojena s aromaterapií.

  Aura parfémy Bio-Bachovky se rozprašují nad hlavou nebo přímo na kůži. Aplikace Aura parfémů Bio-Bachovky vás zahalí do voňavé mlhy a jemným působením Bio-Bachovek a bio esenciálních olejů se postupně dostáváte do harmonie.

 • Roll-ony

  Roll-ony, 10 ML

  Roll-ony Bio-Bachovky jsou připraveny tak, aby díky jednoduché aplikaci v praktickém balení, byly připraveny okamžitě pomoci, kdykoli a kdekoli.

  Propojení aromaterapie s Bachovou terapií v praktickém balení vhodné do kabelky nebo do kapsy.

 • Anti-stres organická...

  Organická kosmetická péče ANTI-STRES s Bio-Bachovkami


  Základem anti-stresové pečující kosmetiky je příjemná přírodní vůně, která navrací vyrovnanost a vnitřní pohodu dodá kombinace Anti-stres Bio-Bachovky.

  V srdci každého ošetření je intenzivní a přírodní vůně „šalvěj s levandulí“ založená na esenciálních olejích. Vůně se rozplétá a otevírá svrchní tóny „bergamot s pomerančem“, které vyrůstají do typického a uklidňujícího základu „šalvěje s levandulí“ před dodáním konečného návykového akordu „patchuli a eukalyptu“.

 • Vzorky

  Testery parfémů Vivacité(s) de Bach a Présence(s) de Bach a Bio toaletních vod Radost, Soulad a Odvaha

  Víme, jak je důležité si vyzkoušet vůni ve spojení s vlastní pokožkou a proto nabízíme možnost objednat si pouze malé testery, ale po zkušenostech jsme byli donuceni udělat limit: UPOZORNĚNÍ!!! Maximální množství vzorků 3 KS od jednoho druhu i v součtu celkové objednávky

 • Bio-Bachovky podle...

  Kategorie Bio-Bachovky podle problému usnadní výběr ze široké nabídky

 • Výhodné a dárkové sety

  V této kategorii nabízíme Bio-Bachovky, které se vzájemně doplňují za zvýhodněnou cenu, kterou nelze uplatnit při objednání za velkoobchodní slevy.

 • Skinanim

  Skinanim denní i noční balzám můžete zakoupit i ve své lékárně!!!


  Skinanim a jeho vývoj vychází z tradičních receptur, výběru osvědčených účinných látek, které jsou propojeny s nejmodernější technologií. Při vývoji byly pečlivě vybrány unikátní osvědčené látky nejčistší kvality a byly použity v optimálním poměru.

  Díky tomu Skinanim nabízí nový kosmetický trend – denní a noční balzám – který zklidňuje podrážděnou kůži a redukuje nežádoucí bakterie. Strukturu kůže viditelně zlepšuje.

na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 137 položek