Články

1. Dítě neklidné, nervozní nebo hrubé až násilné


Dítě rozrušené / nervózní / neklidné

Objevuje-li se u vašeho dítěte neposedné chování, snadno se rozruší ve škole nebo doma. Nerespektuje režim v kolektivu. Během mžiku kamkoli odběhne nebo vyleze. Bez důvodu se rozčílí, má neustálou potřebu se pohybovat. Svým chováním i postojem působí podrážděně a nervózně. U stolu nevydrží v klidu ani v situacích, které vyžadují minimum pozornosti. Na sebe však upozorňuje neustále, dokud nezaujme. Bio-Bachovky pomůžou zklidnit mysl i chování.

Naše doporučení:

Aura parfém Klidné dítě rozprašujte v místnostech, kde se pohybuje a není schopný zůstat v klidu. Tento aura parfém můžete používat i v autě, jakmile se začne projevovat netrpělivě a efekt aura parfému můžete doplnit užíváním 1-2 pastilek První pomoc dítě.

2. Dítě hrubé, prudké až násilné

Často je velmi rozrušený a nemá pod kontrolou své činy. Nedává pozor na lidi a předměty kolem sebe, každou chvilku do někoho nebo něčeho narazí. Zdá se, že je podrážděnější nebo rozzlobenější než průměr ostatních dětí. Má potíže s ovládáním své síly a je impulzivní. Někdy se projevuje násilně při hraní nebo ve společnosti svých kamarádů.

Naše doporučení:

Začněte nastříkáním Aura parfém Konflikt do místnosti a pokoje vašeho dítěte a vytvořte tak zklidňující prostředí. Několikrát denně podávejte sklenici s oblíbeným nápojem spolu se 4 kapkami kombinované esence Hněv a První pomoc. Doporučujeme doplňovat a udržovat účinek esencí po celý den pomocí roll-onu První pomoc. Tento postup opakujte denně, dokud nezjistíte, že vaše dítě je zase klidné a harmonické.