Články

Bio-Bachovky a problémy se spaním u dospělých


V našem článku se zaměřuje na tři skupiny problémů se spaním. Dostatečný a nerušený spánek je důležitý pro odpočinek celého organismu pro následující den. Nemůžete usnout, špatně spíte, je váš spánek nepravidelný, neklidný nebo se v noci budíte? Bio-Bachovky můžou pomoci navrátit hluboký, klidný a plnohodnotný spánek.

  1. 1. Problém s usínáním

   1. Roztěkaná mysl a stále se vracející myšlenky

   2. Den před důležitou událostí

  2. 2. Nepravidelný a neklidný spánek

   1. Lehký spánek a časté buzení

   2. Noční můry a děsy

  3. 3. Změna času - problémy se spánkem při změně času


1. Problém s usínáním

Ne vždy je snadné usnout, zvláště když je vaše mysl roztěkaná. Ve vaší hlavě se honí spousta myšlenek nebo jste přetažení. Stres, únava nebo nervozita jsou často příčinou problémů s usínáním a se spánkem.

1.1. Roztěkaná mysl a stále se vracející myšlenky

Jdete do postele a vaše mysl je roztěkaná. Není možné ji zklidnit, je přehlcena informacemi nebo obavami různého druhu. Myšlenky se stále vrací, máte problém se uvolnit, zklidnit mysl a bez problému usnout.

Naše rada:

Užívejte kombinovanou esenci Spánek jako kúru pro nalezení klidnějšího a hlubšího spánku, tzn. každý den v průběhu dne do vypotřebování první lahvičky. Účinek kapek můžete posílit užíváním kapek Stres pro snížení nervového napětí během dne. Aura parfém STRES pomáhá zklidnit večerní roztěkanou mysl. Tento parfém rozprašujte před spaním v místnosti (v ložnici), kde usínáte.

1.2. Den před důležitou událostí

Den před důležitou událostí bývá důvodem rozrušení, vzrušení a obav. Je běžné, že nedokážeme usnout, protože všechny naše myšlenky jsou fixovány vůči k této události. Například před odjezdem na dovolenou, den před zkouškou, před pohovorem ...

Naše rada:

Užívejte kombinovanou esenci SPÁNEK, pár dní před událostí, v době, kdy vaše myšlenky se začnou upínat ke dni D. Někdy stačí pouze den před situací, někdy i několik dní. Účinek esence můžete doplnit použitím aura parfému SPÁNEK ve vaší ložnici. Aura parfém podpoří snadnější usnutí a hluboký spánek. V případě stresu při pomyšlení na další den použijte kombinovanou esenci STRES ve spreji. Pro dokonalý efekt použijte i roll-on STRES. Roll-on nebo kombinovanou esenci STRES můžete použít i po ránu, kdy nastal den D.

2. Nepravidelný a neklidný spánek

Lehký spánek, časté probuzení, noční můry, sny plné obav vás doprovází většinu noci ... Vaše noci jsou neklidné a váš spánek je není plnohodnotný, ráno se probouzíte unavení, váš organismus si dostatečně neodpočine. Pro návrat hlubokého a klidného spaní vám můžou pomoci Bio-Bachovky. Navrací vyvážený a klidný spánek celou noc.

2.1. Lehký spánek a časté probouzení

Hluboký spánek je nezbytný pro tělo a mysl. Dostatečný odpočinek v průběhu noci, dodá energii pro následující den. Sebemenší hluk nebo světlo vás vytrhnou ze spánku, spánek je přerušovaný a vaše tělo i mysl jsou ráno unavené.

Naše rada:

Užívejte kombinovanou esenci Spánek jako kúru pro nalezení klidnějšího a hlubšího spánku, tzn. každý den v průběhu celého dne do doby, než se vrátí klidný a hluboký spánek. Na podporu hlubšího a klidnějšího spaní rozprašujte před ulehnutím aura parfém Spánek na polštář i přikrývku.

2.2. Noční můry a děsy

Probouzí vás děsivé sny, někdy se vzbudíte zcela propoceni. Je to probuzení násilné do úplného procitnutí. Takové noční můry můžou být následkem starých někdy i již zapomenutých strachů, ale můžou být i následkem náročného stresujícího období.

Naše rada:

Pro klidnější a ničím nerušený spánek užívejte kombinované esence Strach a Spánek. U postele doporučujeme mít roll-on První pomoci, který je vhodné aplikovat v době, kdy vás ze spaní vytrhne děsivý sen.

3. Problémy se spánkem při změně času

Dvakrát do roka se mění čas a tato změna nás může negativně ovlivnit. Naruší se biologické hodiny a trvá, než si organismus zvykne na nový rytmus. Večer se nám podaří usnout až později, přestože ráno musíme vstávat dříve a tělo i mysl jsou po probuzení bez energie. Při zimní změna to může být opačně, budíme se zbytečně brzy a organismus nemá dostatek času pro odpočinek.

Naše rada:

Kombinovaná esence Spánek pomáhá nastavit nový rytmus. Tuto esenci užívejte do doby, než se rytmus usadí. V mezičase, když se budete v průběhu dne cítit unavení, používejte roll-on Energie, kdykoli se budete cítit unavení.