Balzám na rty, oleanat bambucké máslo a argan, 4,5g Oleanat organický a fairtrade balzám na rty s bambuckým máslem a arganovým olejem. Bez parfemace, speciálně pro citlivou pokožku.
Balzám na rty ajurvédský organic, bazalka posvátná a mandarinka, 3,5 Ájurvenat bio a fairtrade balzám na rty s bambuckým máslem a salovým máslem
Ajurvédský parfém Oud + Bergamot, 10ml Vonný olej Song of India na běžné oblečení, prostěradla nebo závěsy. Vůně se rozvíjí a šíří svou smyslnou vůni po celý den.
Ajurvédský parfém Relax, 10ml Vonný olej Song of India na běžné oblečení, prostěradla nebo závěsy. Vůně se rozvíjí a šíří svou smyslnou vůni po celý den.
Ajurvédský parfém Růže šípková, 10ml Vonný olej Song of India na běžné oblečení, prostěradla nebo závěsy. Vůně se rozvíjí a šíří svou smyslnou vůni po celý den.
Ajurvédský parfém z poupat levandule, 10ml Vonný olej Song of India na běžné oblečení, prostěradla nebo závěsy. Vůně se rozvíjí a šíří svou smyslnou vůni po celý den.