Přírodní parfémy

Přírodní parfémy

Přírodní parfémy Présence(s) de Bach a Vivacité(s) de Bach o obsahu 55 ml si můžete objednat i ve své lékárně!!!


V této kategorii nabízíme unikátní parfémy s obsahem Bachových květů, které mají nejen nádhernou a dlouhotrvající vůni, ale pozitivně působí na vaše emoce. Jejich výroba je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Podrobnosti o výjimečnosti výroby a složení našich parfému se dočtete v článku.

Obě vůně jsou unisex a jsou vhodné pro každého. Při jejich výběru je nutné si parfém vyzkoušet na své kůži, nechat minimálně 15 minut působit a poté nechat rozhodnout naše čichové buňky.

V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Présence(s) de Bach -...

    Présence(s) de Bach je vyvážený parfém, který šíří nejen svěží a blahodárnou vůni, ale i základní shody podporující silný pocit vnitřního usmíření, stejně jako pozitivní postoj k přírodě. Jeho účinek doplňují další produkty určené k péči a ochraně pokožky celého a vy si můžete dopřát úplné uvolnění a harmonii pro sebe i své okolí.

  • Vivacité(s) de Bach -...

    Přírodní parfém Vivacité(s) de Bach a Bio-Bachovky, které obsahuje ve vás aktivují pocity radosti, bystrosti a silné vitality. Jedná se o energizující parfém, který šíří vedle radostné a kořeněné vůně i základní shody uvolňující pocity důvěry a jistoty. Používáním parfému spolu s dalšími produkty z řady Vivacité(s) de Bach dokážete přeměnit svou vnitřní sílu na pozitivní energii a současně se naučíte správně se svou energií pracovat.

  • Limitovaná edice bio...

    Limitovaná edice bio parfémů s obsahem Bachových květů. Dva organické parfémy s podmanivou vůní a speciální kombinací Bio-Bachovek pro fyzickou i psychickou pohodu