Ořešák královský / Walnut (33), 10 ml - Bachovy květové bio esence

3584850012286

Nový produkt

Bio-Bachovky Ořešák královský / Walnut, 10 ml - Bachovy květové bio esence pomáhají zvládat změny a vnější vlivy. Usnadní adaptaci na nové zaměstnání, na odchod do důchodu, změnu bydliště apod.

Více informací

Skladem

289,00 Kč s DPH

Bio-Bachovky Ořešák královský / Walnut, Bachovy květové bio esence o obsahu 10 ml v lékovce s dávkovačem

Bio-Bachovky Ořešák královský / Walnut (33) patří do skupiny přecitlivělost a zranitelnost: pomáhají mít schopnost vyjádření se sebe sama. Ořešák je základní esencí ze sady Bachova terapie.

Bachova květová esence ořešák královský pomáhá zvládat změny a vnější vlivy. Usnadní adaptaci na nové zaměstnání, na odchod do důchodu, změnu bydliště apod. Při strachu a neschopnosti vyrovnat se se změnou a novou situací. Chrání před nechtěnými vnějšími vlivy: - staré zvyky, návyky - výrazné změny - prořezávání zoubků - nově do školy - odchod do důchodu - přechod do menopauzy Ořešák královský/Walnut - bachova květová esence pomáhá zbavit se návyků, pomáhá k odpoutání od starých vazeb a omezení, k odpoutání i umírajících. Dává sílu odolávat vlivům okolí, aby se člověk nedal odradit od svých cílů, aby se nedal spoutat společenskými, rodinnými a podobnými pouty. Pomáhá odolávat svodům (př.: u puberťáků chrání před kouřením, drogami aj.). Walnut je vhodnou ochrannou esencí pro terapeuty, kteří pracují s klienty s emočními problémy.

Dávkování:

 • 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Balení:

 • 10 ml esence v lékovce s kapátkem

Dávkování:

 • 4 kapky dle potřeby (4 kapky 4x denně minimální doporučené dávkování).

Obsah:

 • 10 ml

Návod k užívání:

 • 4 kapky přidejte do jakéhokoliv nápoje, který momentálně pijete. Nebo si připravte nápoj na celý den (do ½ lahve nakapejte 12 kapek a v průběhu dne popíjejte. V krizových stavech podle potřeby užívejte 4 kapky častěji: nemůžete se předávkovat ani si vypěstovat závislost.
 • Délka užívání záleží na vás, zda potřebujete překonat krátkodobý či chronický stav.

Ostatní informace:

 • Minimální trvanlivost do data uvedeného na obale (dna obalu u EAN kódu).
 • Výživové hodnoty: 100ml – 234 kcal 1 dávka (4 kapky) <0,01 kcal.
 • Vyrobeno ve Francii, Elixirs & Co, Paříž, Francie. Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Složení:

 • Brandy Bio 40%: 99,6%
 • Rostlinný výtažek z ořešáku královského* 0,4% (1/250):

*květy sbírané pro výrobu esencí pochází z ekologického zemědělství
CZ-BIO-002

Ingrédients INCI:

 • Brandy ( 99,6%) 40% vol
 • Plant extracts 0,4% (1/250):
 • Walnut* / Juglans regia*

*Products are from agriculture biological
FR-BIO-01Agriculture UE

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Ořešák královský / Walnut (33), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Ořešák královský / Walnut (33), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Bio-Bachovky Ořešák královský / Walnut, 10 ml - Bachovy květové bio esence pomáhají zvládat změny a vnější vlivy. Usnadní adaptaci na nové zaměstnání, na odchod do důchodu, změnu bydliště apod.

Path: > > > Ořešák královský / Walnut (33), 10 ml - Bachovy květové bio esence

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: