Černuchový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

3700758103516

Nový produkt

Panenský rostlinný olej z černuchy z Egypta

Protizánětlivý, zklidňuje podrážděnou pokožku, zmírňuje svalové nebo revmatické bolesti a záněty. Doporučuje se také proti alergickým reakcím a obecně posiluje imunitní systém.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

503,00 Kč s DPH

Černuchový - Panenský rostlinný olej, 100 ml

Panenský rostlinný olej ALTHO z černuchy seté nazývané také černý kmín z Egypta je zvláště vhodný pro ekzematickou a narušenou pleť.

Vhodný i pro ekzematickou a jinak problematickou pleť. Pomáhá hojit drobná poranění pokožky. Obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin.

Černuchový rostlinný bio olej uznává čínská i arabská medicína pro jeho léčivé a dezinfekční účinky i schopnost sjednocovat barevné kožní nedokonalosti.

Černuchový panenský olej s nesmírně vysokým obsahem vitamínů, minerálů a nenasycených mastných kyselin je zvláště vhodný k péči o suchou, citlivou a podrážděnou pokožku. Pokožku zklidňuje, minimalizuje svědění, urychluje hojení drobných ranek. Pomáhá s projevy akné, ekzému a mykóz. Prospívá i suchým oslabeným vlasům.

Černuchový panenský olej se používá i v kuchyni a to za studena, jako doplněk do salátů, kterým dodává kořeněnou chuť.

Černuchový panenský rostlinný olej obsahuje:

 • Nigella sativa / ČERNUCHA SETÁ BIO (Egypt)*

Kvalita:

 • Lisování za studena

Návod k použití:

 • Kožní aplikace: při kožní aplikaci se používá ve směsi s jinými rostlinnými oleji, jako je jojoba nebo třezalka tečkovaná.
 • Užití vnitřní: ½ čajové lžičky denně bojuje proti ORL poruchám, harmonizuje zažívání nebo posiluje imunitu.
 • Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu.

Rostlinné oleje ALTHO:

 • Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
 • Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
 • Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
 • Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

 • Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
 • Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

 • Nigella sativa* - původ: Egypt.
 • *rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Černuchový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Černuchový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Panenský rostlinný olej z černuchy z Egypta

Protizánětlivý, zklidňuje podrážděnou pokožku, zmírňuje svalové nebo revmatické bolesti a záněty. Doporučuje se také proti alergickým reakcím a obecně posiluje imunitní systém.

Path: > > > Černuchový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: