Makadamiový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

3700758102762

Nový produkt

Panenský rostlinný olej makadamiový - původ Keňa.

Péče zejména o zralou pleť, při masážích pomáhá pročistit lymfatický systém, zlepšuje strukturu pleti, regeneruje narušení kožních vláken.

Více informací

Skladem

336,00 Kč s DPH

Makadamiový - Panenský rostlinný olej, 100 ml

Panenský rostlinný olej ALTHO získávaný lisováním za studena z makadamiových ořechů je vhodný k ošetření zralé nebo narušené kůže.

Makadamiový olej ALTHO obsahuje kyselinu palmitoolejovou, vysoký obsah mononenasycených mastných kyselin - podílí se na udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Doporučuje se zařazení do zdravého jídelníčku jako důležitý doplněk stravy. I několik čajových lžiček denně.

Vysoký obsah vitamínu E bojuje proti předčasnému stárnutí způsobeného vnějšími vlivy okolního prostředí antioxidačním efektem.

Obsažená kyselina palmitoolejová je velice přínosná v péči o pleť v období menopauzy, kdy v pokožce tato kyselina ubývá. Jejím doplňováním zpomalujeme přirozený proces stárnutí.

Makadamiový rostlinný olej ALTHO má schopnost pronikat do hlubších vrstev kůže, je doporučován k masážím. Pravidelné masáže tímto olejem zlepšuje tok krv, pročišťují lymfatický systém. Restrukturalizuje narušená kožní vlákna (při popálenínách, prasknutí kůže, strie).

Makadamiový panenský rostlinný olej obsahuje:

 • Macadamia tetraphylla / MAKADAMOVÝ BIO (Keňa)*

Kvalita:

 • Lisování za studena

Návod k použití:

 • Použití samostatně: aplikujte přímo na čistou pleť místo obličejového krému nebo mléka a jemnou masáží vtírejte do pokožky.
 • Pro ředění esenciálních olejů nebo vlastní tvorbu kosmetických produktů, používejte rostlinný olej jako základ.
 • Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu nebo užívejte přímo ze lžičky.

Rostlinné oleje ALTHO:

 • Panenské ostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
 • Jsou lisováné za studena , kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
 • Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
 • Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

 • Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
 • Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

 • Macadamia tetraphylla* - původ: Keňa.
 • *rostliny použité pro výrobu pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Makadamiový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Makadamiový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Panenský rostlinný olej makadamiový - původ Keňa.

Péče zejména o zralou pleť, při masážích pomáhá pročistit lymfatický systém, zlepšuje strukturu pleti, regeneruje narušení kožních vláken.

Path: > > > Makadamiový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: