Nové Švestkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml

Švestkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml

3700758103356

Nový produkt

Panenský rostlinný olej švestkový

100% čistý panenský švestkový olej antioxidačním efektem bojuje proti stárnutí, současně dodává pleti hydrataci a posiluje obranyschopnost pleti proti volným radikálům. Vhodný i pro vaření/pečení.

Více informací

Skladem

421,00 Kč s DPH

Švestkový - Panenský rostlinný olej, 50 ml

100% čistý panenský švestkový olej antioxidačním efektem bojuje proti stárnutí, současně dodává pleti hydrataci a posiluje obranyschopnost pleti proti volným radikálům.

Švestkový panenský olej je vhodný i pro vaření/pečení. Pokrmům dodává gurmánskou mandlovou chuť. Mandlovo-marcipánovou chuť oceníte při přípravě moučníků, sušenek, dezertů, ale dodá zajímavou chuť salátům, krabům, korýšům a dokonce i steakům.

Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného obličejového krému bojuje proti stárnutí.

Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného krému po holení zklidňuje podrážděnou pokožku.

Přidáním pár kapek oleje do vašeho oblíbeného krému po opalování zklidňuje podrážděnou pokožku.

Granátový panenský rostlinný olej obsahuje:

 • Punica granatum* / GRANÁTOVÉ JABLKO BIO*

Kvalita:

 • Lisování za studena

Návod k použití:

 • Kožní aplikace: při kožní aplikaci se používá ve směsi s jinými rostlinnými oleji nebo se přidává do oblíbeného zklidňujícího či pečujícího krému.
 • Užití vnitřní: ½ čajové lžičky denně bojuje proti ORL poruchám, harmonizuje zažívání nebo posiluje imunitu.vnitřně - ráno (nalačno) a večer (před spaním) jednu čajovou lžičku.
 • Využití v kuchyni: podle chuti a množství jídla.

Rostlinné oleje ALTHO:

 • Panenské rostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
 • Jsou lisované za studena, kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
 • Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
 • Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

 • Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
 • Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

 • Punica granatum*
 • *rostliny použité pro destilaci pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Švestkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml

Švestkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml

Panenský rostlinný olej švestkový

100% čistý panenský švestkový olej antioxidačním efektem bojuje proti stárnutí, současně dodává pleti hydrataci a posiluje obranyschopnost pleti proti volným radikálům. Vhodný i pro vaření/pečení.

Path: > > > > Švestkový - Rostlinný olej BIO, 50 ml

30 dalších produktů ve stejné kategorii: