Světlicový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

3700758103494

Nový produkt

Panenský rostlinný olej Světlicový - původ Německo.

Světlicový olej je vhodný jak do kuchyně tak do koupelny. Vhodný k přímému užití, jako přísada při přípravě salátů, pokrmů, ale i k péči o pleť s rosaceou (růžovka) nebo o pokožku náchylnou k výskytu vyrážek.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

294,00 Kč s DPH

Světlicový - Panenský rostlinný olej, 100 ml

Panenský rostlinný olej ALTHO získávaný lisováním za studena ze světlice neboli bodláku také nazývané nepravý šafrán je vhodný do kuchyně i k péči o pleť.

Světlicový olej ALTHO obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin (zejména kyseliny linolové), vitaminu E a K. Doporučuje se zařazení do jídelníčku, můžete užívat ze lžičky nebo přidávat do pokrmů či salátů. Podílí se na snižování cholesterolu v krvi i jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.

Vysoký obsah vitamínu E bojuje proti předčasnému stárnutí způsobeného vnějšími vlivy okolního prostředí - antioxidační efekt.

Světlicový rostlinný olej díky výživným, antioxidačním, podporujícím hojení schopností je vhodný k péči o pleť s rosaceou (růžovkou) nebo pokožce se sklonem výskytu vyrážky.

Světlicový panenský rostlinný olej obsahuje:

 • Carthamus tinctorius / SVĚTLICOVÝ BIO (Německo)*

Kvalita:

 • Lisování za studena

Návod k použití:

 • Použití samostatně: aplikujte přímo na čistou pleť místo obličejového krému nebo mléka a jemnou masáží vtírejte do pokožky.
 • Pro ředění esenciálních olejů nebo vlastní tvorbu kosmetických produktů, používejte rostlinný olej jako základ.
 • Využití v kuchyni: pár střiků do vybraného pokrmu nebo užívejte přímo ze lžičky.

Rostlinné oleje ALTHO:

 • Panenské ostlinné oleje ALTHO obsahující nenasycené mastné kyseliny , které jsou pro náš organismus důležité a tělo si je neumí vyrobit samo. Jsou získány šetrným způsobem, nejsou ošetřeny rafinací, obsahují množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů.
 • Jsou lisováné za studena , kdy se získává malé množství oleje v nejvyšší dostupné kvalitě a díky tomu kromě bohatého složení je zachováno původní aroma a chuť zdroje - rostliny, ze které je rostlinný olej destilován.
 • Mají blahodárný účinek na pokožku i celý organizmus. Složením se podobají kožním tukům, do pokožky se tedy velmi dobře vstřebávají. Mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor.
 • Panenské rostlinné oleje obsahují vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečným bojovníkem proti volným radikálům.

Ostatní informace:

 • Vyrobeno ve Francii, Laboratoire ALTHO, Francie.
 • Výhradní zastoupení: AMC RATIO s.r.o., Arch. Weisse 1089, Řevnice, 25230. E-mail: info@bio-bachovky.cz, www.bio-bachovky.cz

Ingrédients:

 • Carthamus tinctorius * - původ: Německo.
 • *rostliny použité pro výrobu pocházejí z biologického zemědělství FR-BIO-001, CZ-BIO-002

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Světlicový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Světlicový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Panenský rostlinný olej Světlicový - původ Německo.

Světlicový olej je vhodný jak do kuchyně tak do koupelny. Vhodný k přímému užití, jako přísada při přípravě salátů, pokrmů, ale i k péči o pleť s rosaceou (růžovka) nebo o pokožku náchylnou k výskytu vyrážek.

Path: > > > Světlicový - Rostlinný olej BIO, 100 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: